Животот е лесен, не грижи се

Животот е лесен, не грижи се

Цена: 300 ден.

Опис на книгата

Во продолжението на бестселерот Среќните луѓе читаат и пијат кафе Дијан се соочува со нови предизвици за кои се чини дека не е подготвена. Вратена од Ирска, решена да стави точка на својот бурен однос со мрачниот ирски фотограф Едвард, таа почнува да си го гради животот во Париз посветената работа во својата кафе-книжарница и на новата љубовна врска. Сè додека повторно не го сретне Едвард...

Детали за продуктот

ISBN 978-608-230-642-1
Корица Мека
Година на издавање 2019
Издавачка куќа Три
Автор Ањес Мартен-Лиган
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x