Животни боенка (Стела и Сани)

Животни боенка (Стела и Сани)

Цена: 130 ден.

Опис на книгата

Чудното кралство на животните.

Светот е онаков каков што го гледаш ти! Бубамарата не мора да е црвено-црна за да ти донесе среќа. Треба само безбојно да ти слета на страницата – токму како во оваа боенка. За среќа и забава, заедно со Стела и Сани, обој го слонот кој вози велосипед, или панделката на жирафата. Уживај боејќи го необичното кралство на навидум обични животни!

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2021
Издавачка куќа Три
Автор -- непознат автор --
ISBN 9786084892731
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x