Здравјето како право здравјето како обврска

Здравјето како право здравјето како обврска

Цена: 370 ден.

Опис на книгата

Здравјето како право здравјето како обврска

Детали за продуктот

Корица Мека
Издавачка куќа Култура
Автор Жана Полиаков
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x