Засекогаш
Засекогаш

Засекогаш

Цена: 180 ден.

Опис на книгата

„Засекогаш”, душев но патување кое раскажува колку човек може да потоне во болка, а регенеративната моќ на природата и мистеријата на жи вотот да бидат отелотворени во нај малите нешта во животот кои можат да го излекуваат, да му да дат надеж и да му го покажат на човека не говото место во светот.

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2011
Страници 172
Издавачка куќа Култура
Автор Сузана Тамаро
ISBN 978-9989-32-666-0ZA
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x