За твојот роденден

За твојот роденден

Цена: 670 ден.

Опис на книгата

Ова е твоjа книга. Напишана е за тебе. Во неа ќе наjдеш многу приjатели, сосем мали и многу големи, волшебни, чудни, убави и смешни. Тие ти донесоа дарови и приказни за себе и за својот свет. За прекрасен свет, ќе видиш.

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2020
Издавачка куќа Три
Автор Снежана Пејаковиќ – Киковиќ
ISBN 9786082307091
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x