Во име на Гучи
Во име на Гучи

Во име на Гучи

Цена: 430 ден.

Опис на книгата

Во име на Гучи е книга која за кратко време се искачи високо на топ листите на најдобро раскажаните љубовни приказни. Во име на Гучи е епска приказна за љубовта и загубата, предавството и лојалноста и за периодот од шеесет години на успешно водениот бизнис на Гучи.

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2016
Страници 322
Издавачка куќа Култура
Автор Патриција Гучи
ISBN 978-9989-32-844-2
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x