Вистински предавства
Вистински предавства

Вистински предавства

Цена: 530 ден.

Опис на книгата

Нора Робертс, презентира возбудлива приказна за семејни тајни, неочекувани страсти и дерби со чистокрвни коњи…

Келси Бајден отсекогаш верувала дека нејзината мајка е мртва. Но, сега, ја открива вистината, по многу години поминати во затвор за убиство, Наоми Чедвик е сè уште жива.

Сега, на фармата за коњи на Наоми, Келси се обидува да го среди својот живот кој бил една голема лага.

Најголем поттик ѝ е љубовта кон нејзината мајка.

Границите на љубовта можат да бидат кршливи… како што научи Келси од нејзиниот неодамна завршен брак. Но, додека двете жени повторно ја градат својата врска,

Келси се наоѓа во една возбудлива нова романса.

Затоа таа мора да одлучи, еднаш засекогаш… кому може да му верува?

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2018
Издавачка куќа Култура
Автор Нора Робертс
ISBN 978-9989-32-985-2
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x