Вештина на влијанието

Вештина на влијанието

Цена: 230 ден.

Опис на книгата

Вештина на влијанието

Детали за продуктот

Корица Мека
Издавачка куќа Култура
Автор Д.Р. Гилберт
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x