Вашето дете – како вистински да го сакате

Вашето дете – како вистински да го сакате

Распродадено

Опис на книгата

Практичен прирачник за секој родител кој сака да го изведе своето дете на вистинскиот животен пат. Едноставно напишана и лесно разбирлива, оваа извонредна книга ќе ви помогне да изградите вистински односи со своето дете, засновани врз љубов, разбирање и доверба. По своето појавување во 1977 год. беше продадена во над еден милион примероци и стана светски бестселер.

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2009
Страници 168
Автор РОС КЕМБЕЛ
ISBN 9786082010397
Издавачка куќа Ѓурѓа
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x