Валкано црвено
Валкано црвено

Валкано црвено

Распродадено

Опис на книгата

Лија Смит конечно има се’ што некогаш го посакувала. Нејзиниот брак наликува повеќе на заем од банка отклку доживотна обврска, асликата за нејзиниот живот што таа толку тешко ја изгради се крши пред нејзините очи. Со нејзината нова улога и минатото полно со тајни, Лија мора да одлучи до каде е подготвена да оди за да го задржи она што го украла.

Тарин Фишер е мајсторски надарена со зборови. Без сомнение, ова е еден од најдобрите напишани серијали што сум ги прочитал. Од првиот до последните збор се чувствувам целосно поврзување со приказната.

Нетрпеливо ја чекам и последната книга. Овој серијал целосно го измени текот на мојот живот и срцебиењето. Не можам да функционирам се’ додека не видам како завршува приказната.

Ако се’ уште не сте ја прочитале книгата, направете го тоа сега!!! Приказната е еден апсолутно незаборавен тобоган. Ви ја препорачувам од дното на срцето!

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2017
Издавачка куќа Култура
Автор Тарин Фишер
ISBN 978-9989-32-891-6
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x