Уметноста на личната привлечност: позитивната аура

Уметноста на личната привлечност: позитивната аура

Цена: 380 ден.

Опис на книгата

Откријте дали поседувате позитивна аура, станете отпорни на агресивната привлечност и стекнете аура на позитивна самопочит и самодоверба преку ослободување на сомнежот во себе. Насочете ја свеста кон себе, бидејќи она што е поважно од набљудувањето на другите е уметноста на набљудување на самите себе. Секој може целосно да го промени карактерот на својата лична привлечност, а успехот е во наши раце. Секојпат кога ќе се навратите на оваа книга ќе забележите ново значење во поуките на Аткинсон, a токму тоа ѝ е најголемата вредност. Обучете го умот да го избира правиот вид храна за себе. Илјадници од најистакнатите светски личности ја знаат оваа тајна, сега и вие вбројте се во тој ранг!

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2019
Страници 184
Автор Вилијам Вокер Аткинсон
ISBN 978-608-201-435-7
Издавачка куќа Ѓурѓа
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x