Умешноста да ја креирате вашата реалност – Водич за свесни креатори

Умешноста да ја креирате вашата реалност – Водич за свесни креатори

Цена: 430 ден.

Опис на книгата

Во вашите раце се наоѓа Водич за креирање на реалноста во 7 најважни сегменти во животот:

- Љубов

- Здравје

- Пари

- Успех

- Работа

- Семејни односи

- Пријателство

Мојата намера беше да го креирам овој Водич со конкретни методи за креирање во горенаведените животни сегменти затоа што сум свесна дека сите можеме да бидеме брилијантни во сите овие сегменти од животот.

Уверувањето дека не можеме да имаме сè и да бидеме успешни во сите животни сегменти не е ништо друго освен – само уверување.

Сме дошле на овој свет за да се присетиме кои сме и да ја играме оваа прекрасна игра наречена живот.“

Ана Бучевиќ

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2021
Страници 160
Тежина 184
Автор Ана Бучевиќ
ISBN 978-608-243-456-8
Издавачка куќа Антолог
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x