Трнлива вистина
Трнлива вистина

Трнлива вистина

Цена: 470 ден.

Опис на книгата

Рејчел и Роуз, сега жени со возрасни деца, конечно се соочуваат со судбината што ги прогонува речиси половина век кога беа заменети во болницата. Она што сега им се заканува може целосно да им го загорчи животот и да ги открие длабоко скриените тајни...

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2018
Издавачка куќа Култура
Автор Ејлин Гоуџ
ISBN 978-9989-32-944-9
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x