Триумфирај во животот: усоврши ги срцето и умот

Триумфирај во животот: усоврши ги срцето и умот

Цена: 380 ден.

Опис на книгата

Секое суштество живее во сопствен ментален свет. Неговите радости и таги се креации на неговиот ум и зависат само од умот за нивното постоење. Дали сте подготвени да го реализирате вашиот целосен потенцијал? Тогаш триумфот во животот е ваш. Оваа книга е бескомпромисна! Ќе ви покаже како да ги совладате срцето и умот и ќе заземе место како триумфален водич на вашиот живот.

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2020
Страници 188
Автор Џејмс Ален
ISBN 978-608-201-434-0
Издавачка куќа Ѓурѓа
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x