Трите мали волчиња

Трите мали волчиња

Цена: 170 ден.

Опис на книгата

Си беа еднаш три мали волчиња кои сакаа да си изградат своја куќичка.Но Гицо Гнасец, подмолниот и злобен прасец, други планови кроеше.

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2021
Страници 32
Издавачка куќа Три
Автор Евгениос Тривизас
ISBN 9786082307435
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x