Тело одречено од пливање
Тело одречено од пливање

Тело одречено од пливање

Цена: 130 ден.

Опис на книгата

Дебитантска поетска збирка наградена со „Антологија на болката“ на 54.Рацинови средби.

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2017
Издавачка куќа Култура
Автор Митко Апостолов
ISBN 978-9989-32-907-4
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x