Светецот, сурферот и директорот

Светецот, сурферот и директорот

Цена: 360 ден.

Опис на книгата

На страниците на оваа извонредна книга ќе откриете практични а сепак моќни методи за пресоздавање на вашиот живот и одново поврзување со своето најдобро јас. Напишана како интересна и искрена приказна СВЕТЕЦОТ СУРФЕРОТ И ДИРЕКТОРОТ ви дава моќен спој на длабока мудрост и практични животни лекции што ќе ви помогнат да ја откриете својата судбина да ја живеете највисоката вистина како човечко суштество и да ја најдете постојаната среќа што ја барате.

Во овој револуционерен водич за живеење на својот живот на најавтентично ниво, ќе научите:- како да ги разбудите вистинските дарби и силно да заблескате во светот- како да ги претворите стравовите во слобода и раните во мудрост- лекции што ќе ви помогнат да го усовршите умот, да го отворите срцето, и да го негувате духот- едноставни методи за прекрасни врски исполнети со вистинска љубов- начини за повторно воведување на авантурата, мистеријата и забавата во животот- техники како да станете ѕвезда во кариерата и да привлечете богатство

Ако сте подготвени да го живеете својот НАЈДОБАР ЖИВОТ сега, прочитајте ја оваа извонредна книга. Д-р Ричард Карлсон

Детали за продуктот

ISBN 9786082300184
Корица Мека
Година на издавање 2011
Страници 248
Издавачка куќа Три
Автор Робин Шарма
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x