Супер таен проект
Супер таен проект

Супер таен проект

Распродадено

Опис на книгата

Оваа година во Глушфорд се одржува престижниот натпревар „Глувци за наука“. Сестринството „Теа“ учествуваат со посебен автомобил, но ќе мора да внимаваат на девојките од „Ванила“, кои прават сè за да ги саботираат!

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2018
Издавачка куќа Култура
Автор Теа Стилтон
ISBN 978-9989-32-931-9
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x