Стела, Сани и јас

Стела, Сани и јас

Цена: 230 ден.

Опис на книгата

Ти се случило ли некогаш за бараш нешто што не знаеш како изледа?

Замисли си дека ти, Стела и Сани треба да го барате изгубеното суштество.

Тоа е заталкано некаде во оваа сликовница. 

Еве ти мала помош: се плаши од светлината.

Значи, тргнувај накај сè што свети! 

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2021
Издавачка куќа Три
Автор Бистра Георгиева
ISBN 9786084892663
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x