Стела, Сани и фамилијата Фламингоси

Стела, Сани и фамилијата Фламингоси

Цена: 230 ден.

Опис на книгата

Шшш! Некој доаѓа во кампот на Стела и Сани.Кој би можел да биде?

Тоа е мрзливата фамилија Фламингоси! Никој не би рекол дека од членовите на ова ново

друштво може толку многу да се научи.

И сè одеше супер, сè  додека не се успа Месечината. 

Ќе се сети ли некој да ја разбуди?

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2021
Издавачка куќа Три
Автор Бистра Георгиева
ISBN 9786084892625
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x