Стефан во магичниот град
Стефан во магичниот град

Стефан во магичниот град

Цена: 130 ден.

Опис на книгата

Сè започна во еден свет каде што приказните се реалност каде што живеат принцови и принцези, каде, ако не во Дизниленд!

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2019
Издавачка куќа Култура
Автор Александра Велинова
ISBN 978-608-262-051-0
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x