Soulfood сензационален вовед во посреќен живот
Soulfood сензационален вовед во посреќен живот

Soulfood сензационален вовед во посреќен живот

Цена: 430 ден.

Опис на книгата

Трагајте за хармонија внатре во себе, тогаш сето она по кое трагате ќе најде пат до вас. Можеме да имаме најдобри учители на светот. Можеме да читаме феноменални инспиративни книги. Можеме да одиме на тибет и да нè благословуваат свештеници на сите вероисповеди. Но, кога конечно ќе сфатиме, тоа ќе биде само заради тоа што самите сме успеале. Никој не може да расте на место нас, ниту да учи наместо нас. Својот живот и својот пат ги одредуваме ние самите.

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2020
Издавачка куќа Култура
Автор Жана Полиаков
ISBN 978-608-262-061-9
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x