Син

Син

Цена: 360 ден.

Опис на книгата

Точно е тоа што го велат луѓето: кога долго време трагаме по вистината, оној ден кога конечно ќе ја откриеме настапува најтешкиот дел. Што да се направи со неа?

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2020
Издавачка куќа Три
Автор Алехандро Паломас
ISBN 9786084892137
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x