Сакам Книги

Сакам Книги

Издавачката куќа Сакам Книги ја водат неколку едноставни вредности. На сите кои сакаат книги, сакаме да им ги покажеме книгите во едно поинакво светло. Ние сакаме:

- Нови и актуелни наслови

- Одлични преводи

- Квалитетни книги

- Пристапни цени

- Да го кренеме целото читателско искуство на повисоко ниво

- Да изградиме читателска заедница

- Да ја прошириме културата на читање

Ние живееме за книгите. Нашата цел е да им го понудиме најдоброто што постои на нашите читатели: најдобрите книги, најдобрите преводи, најдобрите понуди и сето тоа по прифатливи цени.

Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x