Сè започна со бакнеж
Сè започна со бакнеж

Сè започна со бакнеж

Распродадено

Опис на книгата

Новото дело на Миранда Дикинсон „Сè започна со бакнеж“ е бестселер на Сандеј Тајмс. 

Што сè би направиле за да ја пронајдете љубовта на својот живот? Колку далеку би можеле да отидете за да го пронајдете човекот од вашите соништа?

Роми Паркер е жена кога се упатува токму на таква мисија. Во последната сабота пред Божиќ, роми има ненадајна, кратка средба со прекрасен странец, кој можеби е човекот од нејзините фантазии.

Дали Роми ќе го најде човекот од нејзините соништа? Дали вистинската љубов може да биде поблиску отколку што очекувате?

Одлична приказна на којашто ќе сакате да се навратите секоја есен и зима – совршено за љубителите на Џил Мансел и Софи Кинсела.

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2017
Издавачка куќа Култура
Автор Миранда Дикинсон
ISBN 978-9989-32-921-0
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x