Разновидни мисли
Разновидни мисли

Разновидни мисли

Цена: 280 ден.

Опис на книгата

„Во оваа книга ги споделувам со вас есеите со книжевни, јазични и актуелни современи теми за да ви помогнам барем малку при пишувањето на ваши авторски есеи, но и да ги збогатам вашите знаења со разновидни мисли и основни податоци од книжевноста, јазикот и современоста што нè опкружува“ - Наташа Стоилкова

Детали за продуктот

Корица Мека
Страници 128
Година на издавање 2019
Издавачка куќа Култура
Автор Наташа Стоилкова
ISBN 978-608-262-024-4
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x