Разговори со бога (книга трета)

Разговори со бога (книга трета)

Цена: 330 ден.

Опис на книгата

Кога Нил Доналд Волш поминувал низ најлошиот период од својот живот одлучил да му напише писмо на Бога во кое му поставил многу лути прашања. Но она што не го очекувал било дека ќе добие одговор чиј резултат е серијалот Разговори со Бога.

Разговори со Бога – Книга прва беше топла Божја прегратка околу рамењата. Книга втора беше благо предупредувачко протресување на тие рамења. Третата книга нè води уште подлабоко во нашите размисли и во потрагата по одговори на најважните универзални вистини. Таа открива пред нас нови предизвици и можности на душата. И ни го покажува патот по кој можеме да стигнеме до нив.

Неверојатната серија книги Разговори со Бога содржи одговори кои ќе ве променат вас, вашиот живот и начинот на кој ги гледате другите луѓе.

Детали за продуктот

ISBN 978-608-230-06308
Корица Мека
Година на издавање 2019
Издавачка куќа Три
Автор Нил Доналд Волш
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x