Радосница „Добре дојде мило“

Радосница „Добре дојде мило“

Цена: 470 ден.

Опис на книгата

Претворете ги страниците од оваа книга драгоцена ризница на спомени! Забележете ги на едно место сите слатки единствени неповторливи моменти и искуства што ќе ја обележат првата година од животот со вашето дете.

Со оригинални илустрации, со живи и впечатливи бои – радосницата ќе биде чувар на спомените од ова бесценето и возбудливо поглавје на кое секогаш со задоволство ќе му се навраќате.

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2018
Издавачка куќа Три
Автор Катерина Николовска
ISBN 978-608-2305790
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x