Проектот Автентичност

Проектот Автентичност

Цена: 480 ден.

Опис на книгата

Ајде на работа на проектот „Јас“! Нека не фаќаат прашина книгите како оваа, а ни вашите идеи. Дувнете во кориците и забележете дека тоа се магични прашинки инспирација! Оваа книга ќе ви ја преслика реалноста што ја гледате секој ден и ќе ви ја покаже среќата која ви е пред носот! Влезете во клубот на странците кои стануваат најдобри пријатели. Ако чувствувате дека сте странец на самиот себе, време е за запознавање!

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2021
Издавачка куќа Три
Страници 334
Автор Клер Пули
ISBN 9786082308104
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x