Правилото 10X

Правилото 10X

Цена: 430 ден.

Опис на книгата

Правилото 10х е светиот грал за луѓето што сакаат да успеат. Тоа ги утврдува најсоодветните нивоа на дејствување и осигурува дека ќе продолжите да функционирате на тие нивоа во текот на целиот ваш живот и професионална кариера. Ќе ве ослободи од стравовите ќе ви ги зголеми храброста и самодовербата ќе ги елиминира одолжувањето и несигурноста и ќе ви даде чувство за цел – а со тоа вашиот живот вашите соништа и вашите цели ќе доживеат преродба.

„Грант Кардон постигнува полн погодок со Правилото 10х. Во неа ни ја открива вистинската причина зошто на луѓето одлично им оди во секое поле на животот!“ Брајан Трејси

Детали за продуктот

ISBN 978-608-4569-96-1
Корица Мека
Година на издавање 2019
Издавачка куќа Три
Автор Грант Кардон
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x