Повторно се сретнавме
Повторно се сретнавме

Повторно се сретнавме

Цена: 280 ден.

Опис на книгата

Љубовта на Ивана и Ведран започна како

во бајките... Колнењето на двајцата на вечна љубов беше само желба. Ведран не издржа... Животот на Ивана стана пекол: изневерени чувства, развод, солзи, копнеж... Секој од нив тргна по свој пат за на крај сè да заврши вака:

– Може ли сега пред сите да те поканам на

еден валцер? – ја праша Ведран. – Првпат валцерот го танцувавме на нашата веридба и сега кога ПОВТОРНО СЕ СРЕТНАВМЕ да го танцуваме на веридбата на нашите деца.

– Со задоволство – му возврати Ивана и

стана.

Детали за продуктот

Корица Мека
Издавачка куќа Култура
Автор Милијана Павловска
ISBN 978-608-262-073-2
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x