После тебе

После тебе

Цена: 430 ден.

Опис на книгата

Продолжение на бестселерот на Њујорк тајмс ЈАС ПРЕД ТЕБЕ, роман кој е сакан од целиот свет

Лу Кларк има многу прашања. Како заврши да работи во еден бар на аеродромот, гледајќи како луѓето со авион заминуваат на нови места. Или зошто станот кој е во нејзина сопственост сè уште не го чувствува за свој дом. Дали нејзиното семејство може да ѝ прости за она што таа го направи пред осумнаесет месеци. И дали некогаш ќе ја запознае љубовта на нејзиниот живот.Она што Лу знае за сигурно е дека нешто мора да промени.

„Оваа прекрасна приказна не е совршена. Таа е полна со солзи и смеа во еднаква мерка.“L-O-V-E’ Closer

„Прекрасно и топло. Мојес успева да ви го скрши срцето пред да ви ја врати вербата во љубовта.“Сандеј Експрес

„Класика од Џоџо Мојес – ќе им се допадне на љубителите на нејзините романи“Heat

„Ја прочитав во еден здив. Невозможно е да не се поврзете со судбината на Лу“Stylist

Детали за продуктот

Корица Мека
Издавачка куќа Култура
Автор Џоџо Мојес
ISBN 9789989328824
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x