Понуда што не можеш да ја одбиеш
Понуда што не можеш да ја одбиеш

Понуда што не можеш да ја одбиеш

Цена: 400 ден.

Опис на книгата

Како една седумнаесетгодишна девојка ќе се справи со понуда која ѝ е дадена од мајката на нејзиното момче, со единствен услов да раскине со него?

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2018
Издавачка куќа Култура
Автор Џил Мансел
ISBN 978-9989-32-952-4
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x