Планум - Редизајнирано издание

Планум - Редизајнирано издание

Цена: 580 ден.

Опис на книгата

Омилениот планер во ново, редизајнирано издание.

Време е за нови креативни планови, а каде да ги впишете, ако не во вашиот омилен ПланУМ и тоа во ново издание, со нова содржина за вашите идеи, мисли, состаноци, средби, едноставно сè што ќе ви падне на УМ.

Сите вие кои водите грижа за личниот и професионалниот напредок – подгответе се вашите планови да добијат друга инспиративна димензија!

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2021
Издавачка куќа Три
Автор Александра Шаровиќ Атанасовска
ISBN 9786084892441
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x