Писма извајани од љубов

Писма извајани од љубов

Цена: 279 ден.

Опис на книгата

Топла, емотивна и нежна. Љубовно четиво низ кое продира болката на невозвратената (или накратко возвратената) љубов и истата се претвора во писма напишани со многу чуства од една душа која прв пат се заљубува.

„Над 70 писма во кои една млада душа сака, мрази, се кае, заборава и се надева дека пак ќе сака. Вреди да се прочита“.

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2020
Автор Ивана Ризаов
ISBN 978-608-201-438-8
Издавачка куќа Ѓурѓа
Страници 101
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x