Пирати

Пирати

Цена: 140 ден.

Опис на книгата

Оваа книга е одличен водич за сите млади и надежни уметници. Изобилува со едноставни чекори за цртање и совети за боење. Ти можеш!

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2014
Издавачка куќа Три
ISBN 978-608-230-260-7
Автор Марк Бергин
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x