Патот на љубовта

Патот на љубовта

Распродадено

Опис на книгата

Кога оние меѓу нас кои живеат во нехармоничност би го избрале патот на љубовта, макар и за кратко, никогаш повеќе не би биле предизвикани да се вратат на стариот начин на живот. Зошто да не пробате? Со години сте измачувани и раскинувани на парчиња од поганост, грижи, страв, омраза и лоша волја; вие кои веќе сте убиле многу години од своите животи, зошто не му свртите грб на сето ова и не го изберете патот на љубовта? Поминете ги високите огради, прегрнете ги најважните нешта на светот и чекорете по патот на љубовта!

Детали за продуктот

Корица Тврда
Година на издавање 2019
Страници 210
Автор Орисон Свет Марден
ISBN 978-608-201-415-9
Издавачка куќа Ѓурѓа
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x