Паметни жени – Погрешни избори

Паметни жени – Погрешни избори

Распродадено

Опис на книгата

Зошто паметните жени речиси секогаш влетуваат во разочарувачки врски со погрешни мажи? Постои ли начин да се „опаметат“? Која е „паметната жена“ на која и е посветена оваа книга? Има ли стратегии за остварување идеална врска, правила за пронаоѓање на вистинскиот партнер? Да! Оваа книга ќе ви даде конкретни одговори на многу ваши недоумици, ќе стане ваш личен пријател и водич во односите со луѓето и во љубовта. Среќно!

Детали за продуктот

Корица Мека
Страници 160
Година на издавање 2008
Автор Д-р Конел Коуен
ISBN 9786082010182
Издавачка куќа Ѓурѓа
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x