Паѓање

Паѓање

Цена: 470 ден.

Опис на книгата

Штотуку се качивте на летот за Њујорк.

Во авионот освен вас има уште сто четириесет и три патници.

Она што не го знаете е дека триесет минути пред летот, семејството на вашиот пилот беше киднапирано.

За да живее неговото семејство, сите во овој авион мора да умрат.

Единствениот начин на кој семејството ќе преживее е ако пилотот ги следи упатствата и го урне авионот.

Уживајте во летот.

„Т. Џ. Њуман го напиша совршениот трилер! Задолжително да го прочитате.” – Џилијан Флин „Зачудувачки и немилосрдно. Ова е филмот АЈКУЛА само на 35.000 стапки“. – Дон Винслоу

„Романов е од најдобриот вид на трилер… Непрекината, целосно автентична неизвесност“. – Џејмс Патерсон

Детали за продуктот

Корица Мека
Издавачка куќа Култура
Автор Ема Чејс
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x