Осум часот, време е за училиште за Сиренца
Осум часот, време е за училиште за Сиренца

Осум часот, време е за училиште за Сиренца

Цена: 230 ден.

Опис на книгата

Осум часот, време е за училиште за Сиренца

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2015
Издавачка куќа Култура
Автор Џеронимо Стилтон
ISBN 978-9989-32-773-5UC
Страници 117
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x