Обиди се повторно Марвин
Обиди се повторно Марвин

Обиди се повторно Марвин

Цена: 190 ден.

Опис на книгата

Во еден миг на Марвин претера: успеа да ја налути Мариела Чизмата!

За среќа, повикот од мечката Гил го катапултираше во Магичното село, каде го чекаа големи вести: тој мора да најде едно мистериозно и невидливо оружје.

Штета што е скриено во срцето на познатата шума... каде има чудовиште!

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2018
Издавачка куќа Култура
Автор Сер Стив Стивенсон
ISBN 978-9989-32-989-0
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x