Никој не рече дека ќе биде лесно

Никој не рече дека ќе биде лесно

Цена: 179 ден.

Опис на книгата

За да го создадеме чудото што толку многу го посакуваш ќе мора да тргнеме кон едно место. Едно тајно место. Место каде што има доволно чуда за сите нас.

Во тоа место живеат сите твои соништа. Тоа место ќе ти ја даде можноста за првпат во твојот живот навистина да ја почувствуваш среќата.

Ќе дојдеш ли со мене? Следи ме.

Детали за продуктот

ISBN 978-608-230-480-9
Корица Мека
Година на издавање 2016
Издавачка куќа Три
Автор Коста Петров
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x