Мојот живот, мојата судбина
Мојот живот, мојата судбина

Мојот живот, мојата судбина

Цена: 330 ден.

Опис на книгата

Желбата на Ана да се омажи за Војдан се оствари, иако знаеше дека тој не ја сака.

Ана мислеше дека нејзината љубов ќе биде

доволна за двајцата. Но желбите се едно, а стварноста е друго… Разочарана поднесува барање за развод и целосно им се посветува на децата.

Кога и тие ќе ја напуштат неа и овој свет,

Ана губи волја за живот и се обидува да си го одземе животот.

Борбата за нов почеток е болна и долга.

Во неа ѝ помага Војдан, нејзиниот поранешен

сопруг.

Тогаш се случува нешто неочекувано...

Детали за продуктот

Корица Мека
Издавачка куќа Култура
Автор Милијана Павловска
ISBN 978-608-262-099-2
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x