Мојата Сузан повторно девојка

Мојата Сузан повторно девојка

Цена: 130 ден.

Опис на книгата

Втор дел од трилогијата песни за Сузан од Џеси Блејз и Жарко Кујунџиски.

 

Детали за продуктот

Корица Мека
Автор Жарко Кујунџиски
Страници 72
Година на издавање 2010
ISBN 978-9989-2835-2-9
Тежина 120
Издавачка куќа Антолог
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x