Мои страсти, мои страданија

Мои страсти, мои страданија

Цена: 180 ден.

Опис на книгата

Викајте ги на нашето име. Викајте ги нив ние ќе се одѕиваме. Некогаш слика на светот, денес сенка.Денес сенка, утре слика на светот.

Кај што има излез, ќе има и залез.Кај што има залез, ќе има и излез. 

Кога има понизност, има и ропство!Кога има достоинство, има и слобода!

 

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2019
Издавачка куќа Три
Автор Катица Ќулавкова
ISBN 978-608-230-6391
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x