Мистериозниот остров

Мистериозниот остров

Цена: 230 ден.

Опис на книгата

Од еден до целата љубопитност на светот, колку сакаш да знаеш што има на мистериозниот остров?Ако одговорот е: многу, тогаш и ти си истражувач како Стела и Сани.Ним не им бега нути една трага.Собирање докази или пловење по море?Овде ти избираш како ќе ја читаш приказната.ТЕ ЧЕКАМЕ ВНАТРЕ!

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2021
Издавачка куќа Три
Автор Бистра Георгиева
ISBN 9786084892670
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x