Мистеријата на седумте бабушки
Мистеријата на седумте бабушки

Мистеријата на седумте бабушки

Цена: 230 ден.

Опис на книгата

Познат колекционер го ангажира мојот пријател Мирисливко да пронајде седум многу скапоцени бабушки скриени во Москва.

И така се вклучив во лов на богатство низ улиците на градот!

Детали за продуктот

Корица Мека
Страници 128
Година на издавање 2019
Издавачка куќа Култура
Автор Џеронимо Стилтон
ISBN 978-608-262-017-6
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x