Мистерија во Париз
Мистерија во Париз

Мистерија во Париз

Цена: 330 ден.

Опис на книгата

Каква тајна е скриена зад кражбата на модната колекција на Жили Шифон? Одморот на Сестринството „Теа“ во Париз се претвора во мистерија што чека на ваше решение. Неверојатна потрага по крадецот во сенката на Ајфеловата кула!

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2018
Издавачка куќа Култура
Автор Теа Стилтон
ISBN 978-9989-32-958-6
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x