Мисија

Мисија

Цена: 180 ден.

Опис на книгата

Една амбициозна девојка се вплеткува во заткулисните игри на елитата која управува со светот. Има ли шанса во конфронтацијата со професионални тајни агенти, моќни масонски организации и нова вонземска раса која се стреми да загосподари со светот? Може ли да се успее во борба без правила и морал, кога целта ги оправдува сите средства? Борба во која влогот е пострашен од губењето на животот! Фантастична авантура што ќе ве држи напнати од почеток до крај. Страст, љубов, предавство... Кога мислиш дека нема излез, дека си сам...

Детали за продуктот

Корица Мека
Година на издавање 2013
Страници 208
Автор Миле Костов
ISBN 978-608-201-238-4
Издавачка куќа Ѓурѓа
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x