Машко писмо

Машко писмо

Цена: 80 ден.

Опис на книгата

Водич за најкраткиот пат до човечкото срце. Книга која ќе ви ги открие најубавите тајни на пријателството, животот, љубовта, среќата, семејството, заведувањето, бакнежот... Советник кој ќе ве поучи и ќе ве утеши кога сте гневни и исплашени, кога ве болат нанесените лузни, кога ве притискаат тагата и болката. Кога мислите дека не можете да го донесете вистинското решение застанати пред новиот животен предизвик ‡ тука е Машко писмо за да ви помогне и да ве поттикне да продолжите понатаму.

Детали за продуктот

Корица Мека
Страници 144
Година на издавање 2011
Автор Никола КОСТЕСКИ
ISBN 9786082011585
Издавачка куќа Ѓурѓа
Korica.mk користи колачиња за персонализација на содржините и функционалност. Со продолжување на користење на сајтот или со кликнување на “Се согласувам”, се согласувате да ги зачувуваме колачињата. Повеќе инфо
x